Naše služby

Balení

nabízíme dostatečné skladové i výrobní kapacity pro přebalovaní a balení. Máme dostatečně velký tým zaměstnanců, který vám pomůže v jakékoliv situaci

Kompletace

nabízíme Vám kompletování nebo montáž různých výrobků. Jedná se například o kompletaci  drobných výrobků, polepování výrobků, lepení propagačních materiálů, a různé dokončovací práce dle potřeb zákazníků

100% kontrola

Nabízíme Vám zkušený tým proškolených zaměstnanců. 

Naše 100% inspekční a třídicí služby se obvykle provádějí u zvláštních výrobků nebo výrobků vysoké hodnoty a zahrnují třídění kvalitního a vadného zboží. Vadné zboží je z šarže odstraněno a vráceno k opravě nebo likvidaci.

Techniky, které používají naši odborní konzultanti:

Kromě toho můžeme provádět zkoušky podle vašich konkrétních požadavků, takže si můžete být jisti dodržením očekávání ze strany zákazníků drahého zboží. 100% inspekční a třídicí služby od naší společnosti jsou dobrým příkladem toho, jak stále zlepšujeme služby kontroly třetí strany, abychom splnili vyvíjející se potřeby stále globálnějších trhů. Naši obětaví konzultanti mohou poradit, jak můžeme přizpůsobit tyto nové služby pro potřeby vašich současných zákazníků a trhů nebo nových zákazníků a trhů.

Výroba

Nabízíme vám zkušený tým pro výrobu jednotlivých komponentů nebo celých sestav

Koopearace / personální řešení

Rádi vám pomůžeme s nedostatkem zaměstnanců ve vaší firmě. Máme dostatek proškolených zaměstnanců / pouze české národnosti/ pro vaší Výrobu.

Náhradní plnění

Splňujeme podmínky pro poskytování náhradního plnění dané státem podle nejnovějšího nařízení.

Divize lighting

Divize lighting se zabývá výrobou vysoce kvalitní LED svítidel s důrazem na preciznost zpracování, utěsnění, životnost a bezúdržbovost. Zákazníkům nabízíme vše od vypracování světelného projektu, cenové kalkulace včetně úspor a návratnosti až po zajištění případné montáže. Jelikož se jedná o svítidla vyráběná přímo u nás, můžete si být jistí bezkonkurenčními cenami. Po domluvě lze také celou zakázku realizovat formou náhradního plnění.

Více informací na www.zekolighting.cz

Naši partneři

 

Kontakt

Jednatel společnosti
Aleš Kopřiva
775 858 846
kopriva@zekoinva.cz

Asistentka
Alena Hammerlindlová
736 105 960
asistentka@zekoinva.cz

Sídlo
Lipenská 56,
37001 České Budějovice

Provozovna
Tovární 117
381 01 Český Krumlov

Pobočka Benešov nad Černou
Benešov nad Černou 350
382 32 Benešov nad Černou

Pobočka ČB
Karolíny Světlé 2555
370 04 České Budějovice 3

Pobočka Nové Hodějovice
Vidovská 1432/6
370 08 Nové Hodějovice

mapa